Choď na obsah Choď na menu

Tony zlomil Anglie 5-0 vítězství nad Black

UK místní čas v 19:45 na 9. 2016 Mistrovství Evropy kvalifikační skupiny E zaměření bitvě u Wembley stadiónu, boj, Anglie domov 5-0 vítězství nad San Marinem, Gazelle, Rooney, Welbeck a Townsend každý gól, Dellu - Valle vlastní gól.

England History 4 bitva dosáhnout vítězství v San Marinu, kde jsou dva vstřelil 11 gólů, aniž by uznání gólu doma. Arsenalfour hráči základní sestavy, Chambers hrál za Anglii poprvé, Gibbs čtyři roky začínající v národním týmu znovu. Rooney a Welbeck partnerem dopředu.

V prvních pěti minutách, San Marino brankář Simon Fuad ruční kolega návrat odsouzen nepřímý volný kop uvnitř pokutového území, Milner stranou, Rooney opustil omezený prostor v malém úhel záběru byl zachráněn Simon Sydney. Pak Rooney útok po levé, Welbeck vystřelil z 12 yd hit Gazelle míjí blízké rohu. Prvních osm minut, Chambers právo projít, Rooney volejbal háček výstřel před bodem 12 yardů blokované. Prvních 18 minut, poté, co opustil Rooney řezu uvnitř vnějšího okraje prostoru vychýlí střelu po Simon Sydney zabaven.