Choď na obsah Choď na menu

Arsenal 1-1 Tottenham derby

UK místní čas v 17:30 na 27., 2014/15 sezóna v Anglii Premier League šest ohnisku bitvy na Emirates Stadium, rasy, Arsenalhome 1 1 bitva Ping Tottenham Hotspur, Arteta a Ramsey po dalším zranění zad, Chadli zlomitzablokování, Chamberlain ekvalizér.

Arsenal Tottenham v minulé sezóně, tři bitva dosáhnout vítězství, vstřelil čtyři branky a zajistit dosud. Dříve dvě po sobě jdoucí období 5-2 reverzní doma vyhrát Tottenham. Arsenal téměř 32 krát proti Tottenham vynechávání zapalování pouze jednou. Tottenham téměř 26 krát bojování mimo Arsenal vyhraje jen jedno pole, a zbývajících 25 bitvu osm remízy a 17 ztrát. Oba Premiership historie Clash 44 hry, Arsenal 18 výher, 17 remíz a 9 ztráty, včetně domácí 13 vítězství, 7 remíz a 2 byly ztráty zvítězit. Obě strany se střetnou historie 173 her, Arsenal 74 vítězství a 45 úroveň 54 negativních převládá. Wilshere hraní otáčení Cazorla, Adebayor proti bývalým týmem.

Obě strany se po otevření škrábání intenzivní, Arsenal doma výhodu obsadit útočnou iniciativu, ale ozbrojenci byli Tottenham projít obranou obležení. Prvních 12 minut, Chamberlain Capoue faul trest žlutou kartu. Prvních 14 minut, Ramsey projít, Welbeck se vloupal do omezeného prostoru na pravé straně střelu blokuje Kabul včas lopata spodní řádek. Prvních 21 minut, Chamberlain pravdu projít Cosco bod, Welbeck odbočku k vnějšímu okraji této oblasti nízká rána byl Loris zabaveny. Prvních 28 minut Arsenal trpí ránu Arteta byl zraněn Flamini nahradit.