Choď na obsah Choď na menu

Realitní pomsta pět roků pozdě

Real Madrid 1-0 Liverpool vyhrát dvěma kulatými celkové skóre 4-0, v týmu Rogers dosáhnout dvojí hru, to červené a bílé druhá světová válka, žádný proces duše, za stálého míchání, žádné Xuemaibizhang bolesti, rozhodčí vydá signál, ať lidi druh na nekonečný pocit.

Real Madrid 3-0 v prvním kole směrem ke snadnému vítězství, Galacticos první polovina z tři cíl vedení, uzavřené s trochou kop ve druhé polovině, Real Madrid, Real Madrid, Liverpool, ale stále nemůžete zaklepat na dveře. Po zápase, Real Madrid obecně Modric průchod odráží obrovskou propast mezi Real Madrid s Liverpool, "Liverpool je první cíl zničen, ale ztratil vášeň, pak v druhé polovině, máme do soboty (Real Madrid VS Barcelona) hru opouštět síly . "V té době, Real Madrid je výlet, ale celkový lídr v datovém Liverpool, Real Madrid, střílel 14-12, ale míč je je 7-2, Real Madrid vyhrát nejen na data, ale také vyhrát v účinnosti.

Tentokrát Bernabeu válka, Liverpool v první epizodě z významných personálních změn, Mankiw mírně, Toure, Lucas, et al. Borigni plné debut, ale stále nemůže zastavit Real Madrid je útok, Galacticos v části vedení v 27. minutě, pevně uchopte tempo hry, jak řekl Carlo Ancelotti po zápase :. "Hráli jsme velmi dobře, máme úplnou kontrolu nad hrou," příspěvek pro první pololetí roku Liverpool je trapné údaje, 0 poločas shot.