Choď na obsah Choď na menu

Barcelona 5-0 vůdce vítězství

Španělsko místní čas v 21:00 na 21., 2014/15 období, španělská fotbalová liga čtyři ohnisko bitvy ve Valencii Městském stadionu, boj, Barcelona 5-0 pryč vítězství nad Levante, minul trestu Messi gól a dvě asistence, Neymar, Rakitic, Sandro a Pedro má rozbít. Barcelona [microblogging] čtyři rovné vítězství bez uznání gólu vedení. Obě strany se střetnou historii ligy, 18 her, Barcelona 13 vítězství, čtyři remízy a jedna negativní zřejmé výhody, jen porážka byla hostem v roce 1964, následovaný sedmkrát bojování mimo Levante dosažené tři vítězství a čtyři remízy. Messi a Neymar dokonce začíná, Enrique rotace osmi lidí, Iniesta, Busquets a Pedro se vrátila na výchozí.

Barcelona vedla prvních 34 minut, Messi projít, zbavit Pedro - Neymar Lopez po vyvlastnění útok Ježíš zahájena do prázdného Barca si ujít první 42 minut, Iniesta kříž, Covent vytáhnout malý omezený prostor před vypnutím Messi poslal pryč, pokuta Messi kop Shepian. Barcelona 44 minut k rozšíření skóre, Rodas a Simao vedl záchranu po druhém, Rakitic 25 yardů na poprvé volejbal sítě, 2-0.

Prvních 77 minut, Mathieu odešel zakázaná oblast výstřel byl zkonfiskován. Ale Ježíš Shoupao Qiu chyby, Rodas po vyvlastnění Messi krade lob prolomit hranici pokutového území, 5-0.