Choď na obsah Choď na menu

Manchester City 7-0 vyhrává

UK místního času v 19:45 na 24.), 2014/15 sezóna v Anglii League Cup tři ohniska boje v Al Ittihad Stadium, bojovat, Manchester City7-0 domácí vítězství nad Sheffield Wednesday. Frank Lampard skóroval dvakrát, výroba trest a přispěl asistencí. Dzeko skóroval dvakrát, Navas a teenager Pozzo masové střílení záslužné skutky, Yaya - laser do trestu.

Manchester City téměř devětkrát proti Sheffield Wednesday dělal pět vítězství a čtyři remízy. Sheffield Wednesday nebo Manchester City poslední vítězství v roce 1993 se obě strany v League Cupu dvě hry proti Manchesteru City v roce 1980 jeden vyhraje neporažený.Obě strany střet historie 103 her, Manchester City 34 vítězství a 27 úroveň 42 negativní až do závětří. Caballero, Demichelis, Sarnia, Frank Lampard a Navas otáčení startéru.

Sheffield Wednesday 10 her v této sezóně, pouze negativní pole, obě strany jsou v patové situaci po otevření. Prvních 16 minut, Sarnia právo projít, Milner okraj oblasti v ohni byl Kirkland zabaven. Prvních 19 minut, Milner projít, střílel Dzeko vlevo omezený prostor byl Tom - Lisi odepřen. Manchester City 21 minut téměř na mizině, Kolarov roh, před Mangala Dianshe bod 10 yardů do zámezí. Prvních 26 minut, Navas byl blokován dopředu projít po průchodu Sarnia omezen správnou přihrávku, Dzeko záhlaví je Rukekelan chce.